This is an example of a HTML caption with a link.

Stomatologia Antidotum

Antidotum to gabinety stomatologiczne oferujące kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych w miłej i bezstresowej atmosferze.

Pracują u nas lekarze specjaliści z każdej dziedziny stomatologii, dzięki czemu rozwiązujemy wszystkie problemy na miejscu.

Dla bardzo bojących się pacjentów, tych Małych i Dużych mamy podtlenek azotu (gaz rozweselający), dzięki któremu udaje się „poskromić” strach nawet tych najbardziej przerażonych.

Wszystkie zabiegi wykonywane są w całkowicie bezbolesny (znieczulenie komputerowe The Wand), bezpieczny i precyzyjny sposób.

W naszym gabinecie przestrzegamy wysokich standardów higieny i sterylizacji.

Leczenie kanałowe wykonywane jest zawsze przy pomocy mikroskopu stomatologicznego i w osłonie koferdamu. Wszystko po to, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty w leczeniu.

Kompleksowe leczenie przywracające piękny uśmiech jest możliwe, dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji przez nasz personel, o czym świadczą liczne certyfikaty.

Dużą uwagę przywiązujemy do zapewnienia pacjentom atmosfery bezpieczeństwa i zaufania, dzięki której nie odczuwają stresu związanego z wizytą u stomatologa.